~*~Z@B@W@ 100%~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*~Z@B@W@ 100%~*~

Extrraaaa Forum(:::zabawa zagarntowana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Okay,owo nije bas to,ali ajde

Ići dole 
AutorPoruka
_Girl With A Broken Smile
Admin
Admin
_Girl With A Broken Smile


Broj poruka : 274
Godina : 27
Lokacija : Negde daleko na moru,sa mojom ljubawi,gledamo u more i slusamo zwuk talasa...awww
Datum upisa : 25.02.2009

Okay,owo nije bas to,ali ajde Empty
PočaljiNaslov: Okay,owo nije bas to,ali ajde   Okay,owo nije bas to,ali ajde EmptyPet Feb 27, 2009 12:16 am

Ja owde necju bas pisati pesme i tako to,nego moj dnewnik..Postawicju nekoliko "stranica koje samo pisala na kompu za sad,a onda cu owde nastawiti da pisem
~*~DOOOooooOOOoooooOSadno~*~
Dragi dnewnice..haha..ocekujes nowe westi zar ne?
E pa nema ih!!!!!!!!!!
Drze me zatworenu u kuci samu samcijatu...lol
salim se narawno...Bila sam bolesna
Ali sam ozdrawila pa me opet ne pustaju u skolu!!!
"Jos si rowita"kaze tata...sta god to znachilo..
DOOOOOOoooOOOsadno mi je!!!!
Da ne spominjem da nisam widela MOJU LJUBAW
wec wis eod nedelju dana!!
I jos idem u skolu taman na kontrolni!!
O bas diwno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Weoma diwno,prediwno fanta fantastichno!!!
Prosto ne znam o chemu da pisem..
Umirem od dosade..
Ewo slusam muziku...Ljubaw mog ziwota!!
Da,tako je tesko biti ja!!!
Adios amigo!!

~*~LOoooOOOOoooOOdo~*~
Buaxaxaaxaxa...LooooooOOOOOOoooooOOOOOoooodo sam zaljubljena...=)
Nazalost,on nije u mene....MA sada sam u fazi "ZALJUBLJENA SAM I ZABOLE ZA SWE OSTALO"...hihi
pa to je i dobro....Ne smao da se brinem nego da BLENEM u njega...lol
Zabole me d ali mu se swidja Tea,Natalija,Lewa ili desna...lol
On se meni swidja i to je to!!!Haha
Pa dok se ne odljubim....Looda sam!
Sa ANom je swe S*ebano,ali wise me nije briga
Ako nju ne zanima,ne zanima ni mene
Imam ja Saki i Natu...A saki narucito...
Uwek je tu i daje mi da pratim Lazara..lol
TJ ide sa mnom......I uwek je sa mnom kad ga gledam
Mada gowori kako se gubi..jbga........Meni se swidja i kad se gubi
A i ja se STALNO gubim,tako da smo srodne duse..lolzy
Jedwa cekam SUTRAAAA da ga widim!!!!!!
LooooooOOOOOoooOOOOOda sam za njim!!!!!=)
Kissssko!
E ja zaborawih,prichala sam sa Natalijom..
Ali nista bitno,tj jeste,ali wise NE!!!

""""Razmisljanje"""

O da..ewo me ponowo...Ali iz dosade!!!NE znam sta drugoda radim,pa ewo da lupam owde
Ali ne znam ni sta da lupam!Mislim ja dosta razmisljam u poslednje wreme,nemam sta drugo da radim..lol
Ali o SWEMU razmisljam i prosto mi sad nista ne pada na pamet dao tome rasprawljam...
Jos uwek imam,tj ponowo imam strah od KLETWE i KRUGA...Bas sam sinoc pomislila kao "E odawno nisam mislila na to"
i onda se uplasila..jbga......
Sada waljda znam da mi se swidja Lazar i samo Lazar i niko wise...Waljda..
Mislim sada ne mislim da ga wolim,ne daj boze nego mi se swidja...Bas!!!
A Z. mi se ne swidja nesto wise...bas me zabole za njega,a ionako je sa onom Iwonom..
Sa Anom sam waljda swe razresila..Nismo BFF ocigledno..Nismo ni same primetile koliko smo se razdwojile
Saki i Nata su mi swe OK,sooper...Sad se i one slazu tako da s tim nema problema
Samo nisam sigurna koliko ce to uspeti da potraje.....
Nadam se da ce potrajati ili da se barem necemo nacisto poswadjati
Jowan me nerwira,ali BAS!!!!!! Bas,bas,bas!
Pre mi je i goworio i gore stwari,ali sam ZNALA da se sali,a sada..
Nikad nije bio takaw sa mnom!
Wise i on smara sa Sandrom!Ako je TOOOOOLIKO woli nek se potrudi
Nisam mu ja kriwa sto se ne druzi dobro sa njom..
Ocene su za sada saswim OK...
I dalje ne ucim,ali OK..lol
Prwe ocene su ewo dwe petice tako da je to barem dobro....
Eto...Moj ziwot je smor nad smorowima!
Aj wozdra!!!

GRRRRRRR

Uxxxx....Kako me nerwira Danica.....Brate ne mogu wise!POnawalja se ista prica...Ali Danica gubi jednu malu stwar od proslog puta:Sandrino powerenje!
Da,sada meni Sandra weruje...STo je trebala i prosli put da uradi,ali kako me nerwira Danica!Ona je swe izokrenula i sada se prawi dobrica..e pa nece to tako moci mila moja!!!
I jos ona smislja planowe za oswetu,,,Narawno ja swe to znam preko Sandre.......Tako da swe propada!Kako je glupa dewojcica strashno...
ALi wise ne mogu.....Swaki dan mi je ziwot swe gori i gori...
To je uzasno!jel ne mogu da budem srecjna?!Ocigledno ne....aLI ZASTO?Samo to ne razumem......Ne samo u owome!Sada se i Ana
promenila...Ana za koju sam mislila da ce mi biti bolja drugarica nego sto mogu da pozelim!!I da se nikada necu swadjati sa njom,ali ne...Sada mi je ostala samo Makica
A ona je sa interneta,,,,,,,To je ok,ali nekada bih tako wolela da je pogledam u oci,da je cwrsto zagrlim i zahwalim joj sto je bila uz mene
Nikada ne bih mogla da ce neko sa interneta biti moj PRAWI prijatelj.Njoj u poptunosti mogu da werujem..I ona ne ziwi owde pa ne moze da kaze ako sam zaljubljena u owog ili onog
da kaze da je on kreten ili ruzan...Moze da razume..iz price!Da razume zasto ja tu osobu tako wolim....A druga stwar je to smo obe izgubile dragu osobu
I to na weoma slican nacin....Rasplakale smo jedna drugu.Jos gore mi je kada cujem njemu pricu jer znam kako je meni,pa tada mogu sasecati sa njom
Toliko mi je zao zbog toga....I zao mi je sto sam se ikada swadjala sa njom..Ona ima toliku dobru dusu,prosto osecjam to kada pricam sa njom...
Uwek sam bila ljubomorna kolik se Ana druzila sa njom,a nisam trebala..jer je Ana imala weoma dobar razlog za to..Makice wolim te puno amiga!



Mozete da komentarisete,ako zelite,mada moj ziwot je SMOR
Nazad na vrh Ići dole
https://extraforum-zabava.serbianforum.info
 
Okay,owo nije bas to,ali ajde
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~*~Z@B@W@ 100%~*~ :: Your Place :: Your place for art=)=)-
Skoči na: