~*~Z@B@W@ 100%~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*~Z@B@W@ 100%~*~

Extrraaaa Forum(:::zabawa zagarntowana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Momak iz snova xD

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
KillerQueen
Admin
Admin
KillerQueen


Broj poruka : 141
Datum upisa : 25.02.2009

Momak iz snova xD Empty
PočaljiNaslov: Momak iz snova xD   Momak iz snova xD EmptyČet Feb 26, 2009 9:37 pm

Pa kako po vama mora da izgleda savrsen momak?I naravno kakav mora da bude po ponasanju & co...?
Nazad na vrh Ići dole
_Girl With A Broken Smile
Admin
Admin
_Girl With A Broken Smile


Broj poruka : 274
Godina : 27
Lokacija : Negde daleko na moru,sa mojom ljubawi,gledamo u more i slusamo zwuk talasa...awww
Datum upisa : 25.02.2009

Momak iz snova xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Momak iz snova xD   Momak iz snova xD EmptyČet Feb 26, 2009 10:05 pm

SAJKO=) SALiiim se
Pa ne znam///Da sad ne prawimo film,taj neko MORA da bude lep i zgodan
Mora da ima duzu kosu,mislim ne DUGU nego duzu,onda da bude wisi od mene,da ima lepe ochi..i zube obvio..to od izgleda
Onda mora da bude zaljublen u mene(lol),da bude duhowit,da ne bude sad neki tu koji ce se prawiti u skoli da se ne poznajemo,a kad smo sami swe sooper,da bude barem malo romantichan ako nisa wise i tako.Mnogo ja zahtewam!
Nazad na vrh Ići dole
https://extraforum-zabava.serbianforum.info
KillerQueen
Admin
Admin
KillerQueen


Broj poruka : 141
Datum upisa : 25.02.2009

Momak iz snova xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Momak iz snova xD   Momak iz snova xD EmptySub Feb 28, 2009 11:20 pm

Duga kosa(sto duza to bolja),da je vislji od menei dobro gradjen(ne mora sad da ima plocice za 10+,ali bilo bi lepo da mu se ne vide rebra i kosti),da bude u nekom fazonu(a ne obican i napaljen),da bude duhovit,da je romantican (barem malo),da se prema meni ponasa s' postovanjem(Very Happy),da ne bude od onih koji se stide svijih devojaka i tak....=)
Nazad na vrh Ići dole
~*~Anahi_Es_My_Diva~*~

~*~Anahi_Es_My_Diva~*~


Broj poruka : 17
Datum upisa : 26.02.2009

Momak iz snova xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Momak iz snova xD   Momak iz snova xD EmptyPon Mar 02, 2009 10:31 am

Duga kovrdjava BRAON-CRNA kosa,braon oci,da ne bude "ljubi ga majka" lol
da se ne oblaci kao pesko.....ponasalje:da znam da me zasmeje,da zna kako se osecam,da mi pomaze,da kao sto je nina rekla da se u skoli ne pravili kao da se ne poznajemo...DA ME VOLI!!!

p.s. tako izgleda moja simatija nadam se budici decko!!lol
Nazad na vrh Ići dole
shlapica

shlapica


Broj poruka : 123
Godina : 33
Lokacija : In the Hell:)
Datum upisa : 02.03.2009

Momak iz snova xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Momak iz snova xD   Momak iz snova xD EmptyPon Mar 02, 2009 1:53 pm

Ah ne znam to se menja:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Momak iz snova xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Momak iz snova xD   Momak iz snova xD Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Momak iz snova xD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~*~Z@B@W@ 100%~*~ :: ~~***~~Stuff~~***~~ :: *-*-*Girl Stuff*-*-*-
Skoči na: